Realizacje

Panele kuchenne

Szklane blaty pomiędzy szafkami kuchennymi. Występuje kilka rodzajów szkła: lakierowane według palety RAL , przeźroczyste, matowe, z nadrukiem graficznym, hartowane lub nie (lakobel)

Lustra na wymiar

Stosuje się do salonu, przedpokoju, łazienki, szafy itp. Lustra tzw.bezpieczne (podklejone folią z tyłu) wykorzystywane do sal tanecznych, fitness klubów, szkół, przedszkoli, biur, salonów fryzjerskich itp. Występują lustra : srebrne lub opty white (tzw.kryształowe) do przeglądania się i brązowe, grafitowe do dekoracji. Lustra powiększają optycznie małe pomieszczenia takie jak łazienki , przedpokoje itp.

Drzwi szklane

Szkło 8 lub 10 mm , różnych kolorów, satynowe, otwierane lub przesuwne z okuciami( zawiasy,klamki, gałki,pochwyty,zamki).

Szklane wykończenia

Oferujemy szklane wykończenia różnej grubości i koloru.

Kabiny prysznicowe lub parawany nawannowe

Przeźroczyste lub matowe, brązowe lub grafitowe wykonane ze szkła hartowanego 8 mm. Powierzchnia szkła pokryta wewnątrz kabiny teflonem. Kabiny wyposażone są w komplet okuć i uszczelek. Wykonane na wymiar.

Zabudowy szklane

Cało szklane lub w profilach aluminiowych. Pozwalają dowolnie dzielić i kształtować przestrzeń zarówno biurową jak i w pomieszczeniach domowych różnym wypełnieniem:
– szkłem przeźroczystym lub częściowo oklejonym folią matową zapewniająca prywatność.
– szkłem bezpiecznym, hartowanym,płytą wiórową, blachą itd.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI